Granülden boruya uzanan süreçte çözüm ortağınız

  • 1   
  • 1   
  • 1   
  • 1   
  • 1   

Plastimagen 2016

8-11 Mart 2016 tarihleri arasında, Meksika’da düzenlenecek olan Plastimagen fuarında sizleri standımızda görmekten büyü Devamı...

Saudi Plastics & Petrochem 2016

18-21 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan, Saudi Plastics & Petrochem fuarında 3. Hol, 323-2 numaralı Devamı...

Geçmişten Günümüze Başar Makina

Başar Makina;

1961 yılından beri Gıda ve Tekstil alanlarını da kapsayan çok farklı imalat sektörlerinde pek çok ilklere imza atan firmamız 1994 yılında Başar Ağır Makina olarak yenilendi ve plastik boru makine ve ekipmanları üretimi ile zengin tecrübesini genişleterek, başlangıçtan günümüze kadar pek çok firmaya farklı alanlarda hizmetler sundu.

Türkiye‘de plastiğin gelişiminden günümüze kadar uzanan bütün aşamalarda plastik boru imalatçıları için boru üretim hatları ve firmalara has projeler üreten firmamız, kendi geliştirdiği teknolojilere ve bilgi-birikimine sahiptir. Üretimimiz olan bazı ekipman ve mekanizmaların patenti bize aittir. Ayarlı boru kalibresi de bu teknolojilerden sadece birisidir.

Başar Makina, üniversal ve CNC makine parkuruyla boru üretiminde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kadro ve kapasiteye sahiptir.

Yeni teknoloji üretimiyle ve istikrarlı büyümesiyle Başar Makine bir Türkiye gücü olmaya ve size 1961’den beri olduğu gibi yine uzun yıllar hizmet etmeye devam edecektir.

Daha fazlası için tıklayınız.